Ráj Dřeva Třebíč

Ráj Dřeva Třebíč

O RÁJI DŘEVA

Společnost Ráj Dřeva Třebíč, s.r.o., jak už název napovídá, má svoji činnost věnovanou právě dřevu, v mnoha jeho podobách a stádiu zpracovanosti. Mezi hlavní činnosti patří výroba, maloobchodní i velkoobchodní prodej, jednak svých vlastních výrobků, ale také produktů nakoupených od širokého portfolia ostatních výrobců či dodavatelů, tuzemských či zahraničních.

Firma je rozdělena do několika provozů, z nichž každý má činnost trochu odlišnou, nicméně mezi sebou se navzájem doplňují a úzce spolupracují. Vlastní výroba je dřevozpracující závod, u Nového Města na Moravě, který zpracovává dřevní hmotu na produkty pro stavebnictví, obalářský průmysl, výrobu nábytku. Kapacitou zpracované hmoty se řadí mezi středně velké výrobce.

V Brně a Třebíči provozuje firma prodejní sklady, které nabízejí široký sortiment pro truhláře, stolaře, řemeslníky, stavební firmy, ale i kutily. Zkrátka veškerý sortiment, který souvisí s výrobou nábytku, výstavbou domů, zejména dřevostaveb, výrobou průmyslových dřevěných obalů, či jiných stavebně-truhlářských výrobků. V Třebíči je také středisko velkoobchodu, který se věnuje stěžejním materiálům dovážených ze zahraničí a distribuovaných dalším obchodním partnerům v rámci České republiky, Rakouska, Slovenska. Jde především o produkty na bázi dřeva, konstrukční desky, plošný materiál, podlahy.

Podstatnou výhodou je šíře nabízeného sortimentu i služeb. V budoucím období se chce firma soustředit další rozšíření služeb pro svoje zákazníky, investovat do výrobních technologií v dřevozpracujícím závodě i výstavby nářezového centra plošných materiálů v Třebíči.

Jsme také přímým dovozcem produktů firmy Kronopol – OSB desky, MDF desky, plovoucí laminátové podlahy, obkladové panely a další.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY:

Vlastní doprava – smluvní ceny
Vozový park k dispozici:

  • kamion 24 t
  • Avia 3,5 t
  • Peugeot Boxer 1,5 t

 

Realizace fotovoltaických panelů financováno Evropskou unií.

Publicita_Třebíč

Ráj Dřeva
mail

Máte zájem o naše služby?